Dr. Tahir YILDIZ

Öncelikle herkese geçmiş olsun arkadaşlar bir TUS dönemini daha geride bıraktık. Ben 2011 yılında mezun oldum yaklaşık dört yıl oldu ve TUS’dan kopmak üzereydim son bir çengel kalmıştı… Aklıma ve o çengele TUSTIME takıldı.

Çok enteresandır bir gün telefonuma TUSTIME ONLINE Eğitim ile ilgili bir mesaj geldi ve aklımda bir şimşek çarptı çünkü dershaneye gitmeyi gözüm pek yemiyordu. Hem maddi hem de bulunduğum ilçenin olanakları nedeni ile… Dolayısıyla bu fırsat bana ilginç geldi ve TUSTIME ile çok sıcak, samimi bir diyalog kurdum. Bu benim için bir dönüm noktası oldu ve ONLINE Eğitim ile çalışmaya başladım.

Belirli şeyler kolaylaştı benim adıma. Çünkü ben 43 puan almıştım TUS’dan ve hayal edemiyordum 2014 Nisan TUS sınavından 63 alabileceğimi.

TUSTIME ile yola çıktık ve elleri öpülesi hocalarımdan ders dinledikçe açıldım ve kendime özgüvenim geldi. Benim TUSTIME adına şurası böyle olsun diyeceğim hiç bir şey yok. Benim sınavda 63 almamda onlarında emeği çok, şuan bu röportajı yaptığıma bile inanamıyorum.

Benim için en önemli konulardan biride istifa etmeden sınava hazırlana bilme imkânı oldu. Çünkü istifa etme gibi bir durumum yoktu. Hem istifa etmeden derslerime katıldım, hem de ders tekrarları yaptım. TUSTIME’nin bana en büyük yararlarından birisi budur. Şayet bulunduğum ilçede dershane olsaydı bile gitmezdim. Çünkü ONLINE Eğitim rahatlatıcı ve faydalı bir sistem benim için ve bu konuda çok minnettarım.

Bu sadece ekonomik bir iş değil bir hizmet ve TUS’a hazırlanan herkesin alması gereken bir hizmet olduğunu düşünüyorum.

Tabi ki hocalarımıza değinmeden geçemeyeceğim. Allah hepsinden razı olsun, hepsi elleri öpülesi insanlar. Ben hala inanamıyorum bazı konulardan çok güzel netler çıkardım ve sanki tıp fakültesinden yeni mezun olmuş gibi kendimi iyi ve yeterli hissediyorum. Bu gün hayal ettiğim noktadayım ve Tüm TUSTIME ekibine çok teşekkür ediyorum. Gerek çalışan ekibine gerekse hocalarına.

Son olarak kaynaklara da değinmek istiyorum. Ben Çözüm Bankası ve Infotus Serisi kaynaklarını kullandım ve başka bir kaynağa da ihtiyaç duymadan eğitimi tamamladım.

Herkese buradan çok çok teşekkür ediyorum.  Arkadaşlar gönül rahatlığı ile TUSTIME’yi sizlere öneriyorum ve unutmayın ONLINE Eğitim bir fırsat.