DR. YASİN ERARSLAN

Merhaba arkadaşlar ben Dr. Yasin Erarslan. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi 2012 mezunuyum. 2012 Eylül TUS’unda 7’inci oldum. Şuan arkamda bir TUSTIME logosu yok çünkü zorunlu hizmetimi gerçekleştirdiğim ve çalıştığım yerden konuşuyorum.

Öncelikle sizlere süreçten bahsetmek istiyorum. Ben dördüncü sınıfın sonlarında TUSTIME’ye kaydolmaya karar verdim. Bunun öncesinde dershaneye gitmeyi düşünmüyordum. Daha sonra iki dershane arasında kararsız kaldım, bir temsilci arkadaşım vasıtası ile TUSTIME’nin hoca kadrosunu gördüm ve TUSTIME’ye kaydolmaya karar verdim. Beşinci sınıfta derslere katıldım. yoğun olarak. TUSTIME kaynaklarını okudum ve hocaların bilgilerinden yararlandım. Tüm TUS sorularını çözdüm ve denemelere katıldım ve bunların sonucu beni mutlu etti. 2012 Eylül sınavı sonrasında arkadaşlar ile sohbet ettik ve moralim bozulmaya başladı, sınavın ne kadar zor olduğu ile ilgili yorumlar geliyordu ve benim de moralim bozuluyordu. Fakat sınav sonucunu alınca çok mutlu oldum.

Son olarak tüm bu süreç boyunca yanımda olan ve benden desteğini hiç esirgemeyen aileme, arkadaşlarıma ve TUSTIME ailesine teşekkür ederim.